top of page

“Loco Academia” bünyesinde birkaç farklı hizmet sunuyoruz. Loco Academia ile şirket içi motivasyon aktivitelerine yepyeni bir alternatif oluşturmak amacıyla kokteyl ve tadım workshopları düzenliyoruz.  Katılımcıların temel içki eğitimi alarak başladığı atölyelerde, seçilen kokteyllerin reçetelerini ve yapılışlarını uygulamalı olarak anlatıyoruz. Katılımcı bu şekilde hem bir miksoloji deneyimi yaşayarak sürece ortak oluyor, hem de uzmanından kokteyl yapımını öğrenme fırsatını yakalıyor. Bar servisi, bar catering, kokteyl organizasyon

Diğer bir eğitim ise meslek eğitimini kapsıyor. Mesleğe yeni başlamış barmenlere ya da tecrübeli barmenlere farklı kullanım alanları sunma konusunda fikir veren mesleki miksoloji eğitimleri veriyoruz. Dünya trendleri, tütsüleme, infuse, moleküler gibi birçok eğitim ile sektörün gelişimine katkı sağlıyoruz.

Ayrıca Loco Academia ile otel, restaurant, bar ve kulüplere menü danışmanlığı hizmeti de veriyoruz. Bununla birlikte mekanlar için personel desteği sağlayan insan kaynakları hizmetleri de veriyoruz.

Loco Academia.png
bottom of page