top of page
Untitled-2-03.png

Alcoholoco olarak, 300'ü aşkın profesyonel ekibimizle, samimi bir ev davetinden on binlere hitap eden etkinliklere servis verebilecek alt yapıya sahibiz.

Tecrübeli supervisor ekibimiz ile 15’ten fazla etkinlikte eş zamanlı olarak hizmet verebilmekteyiz. Son yıllarda yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da kurumsal ve özel alanda yoğun faaliyet göstermekte olan markamızla, farklı tarzdaki organizasyonlar için alternatifler sunmaktayız.

Kişiye özel kokteyl ve içecek menüleri, dünyaca ünlü reçeteler ve özel bardak süslemeleri ile davetlerin vazgeçilmezi olan Alcoholoco markamız, bar servislerinde kalite ve lezzetin tek adresi… Eğlencenin tadı!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tüm barlarımızı kendi tasarım departmanımız tarafından hazırlıyor ve kendi bünyemizde üretiyoruz. Led ışıklı, farklı renk alternatiflerinde, branding alabilen ve farklı boyutlarda kurulabilen birçok bar alternatifimiz bulunmaktadır.
 

Tüm sunum aksesuarlarımız kendi tasarım ekibimiz tarafından hazırlıyor ve üretiyoruz. Müşterilerimiz davetlerinde, tüm aksesuarlarımız kullanılabildiği gibi konsepte uygun aksesuarlar da seçilebilmektedir.


Tüm barmen ve barmaid ekibimiz için farklı konseptlere uygun çok sayıda kostüm alternatifimiz bulunmaktadır. Barmenlerimiz için farklı renklerde gömlek, yelek ve önlük alternatifleri, askı, papyon ve şapka alternatifleriyle tamamlanabilir.
Barmaid ekibi içinse hemen hemen her konsepte uygun 40’dan fazla kostüm alternatifimiz bulunmaktadır.


Tamamen kendi reçetelerimizden oluşan shot kokteyllerimizin yani sıra hem göze hem de damağa hitap eden onlarca long drink kokteyl alternatifi sunabilmekteyiz. Ayrıca klasik miksoloji kokteyllerini Alcoholoco farkıyla misafirlerimize sunmaktayız.
molekuler miksoloji kokteylleri çalışmalarımızla da davetlerde fark yaratmak isteyenlerin hizmetindeyiz.

 

kokteyl kız garson
kokteyl tarifleri
PHOTO-2022-07-24-21-46-02.jpg
bar catering istanbul

SUNUM SHOW

Davet alanında bar kurulumu istemiyorum diyorsanız, Sunum Show tam size göre…
Alcoholoco barmenlerinin hazırladığı lezzetli kokteyllerin servisi, sunum hosteslerimiz tarafından farklı sunum aksesuarlarıyla yapılmaktadır. Daha ekonomik bir alternatif olan Sunum Show, bar kurulmadan da eğlencenizin tadı olmak için tasarlanmıştır.

MOLEKÜLER MiKSOLOJİ

Bundan sonra davetlerde karşınıza havyar, küp, yıldız ya da köpük formunda kokteyller çıkarsa şaşırmayın. Alcoholoco, tüm dünyada gittikçe popüler hale gelen, en ünlü restoran, bar ve gece kulüplerinin menülerinde yer almaya başlayan moleküler kokteylleri davetlere taşıyarak yeniliklerin öncüsü olmaya devam ediyor.
Moleküler miksoloji, basit tanımıyla alkollü-alkolsüz kokteyllerin çok farklı teknikler kullanılarak yarı akışkan bir jöle kıvamında sunumu olarak tanımlanabilir. Kokteyllerin dış yüzeyi sertleşip jöle kıvamını almakta, iç malzeme ise sıvı olarak jölenin içinde hapsedilerek hazırlanmaktadır. Böylece kokteylinizi yarı katı kıvamda kaşıkla tükettiğinizde jöle kıvamı patlayıp kokteylin ağza yayılması sağlanmaktadır. Moleküler miksoloji kokteylleri, firma etkinliklerinde kurumsal kimlik ve şirket logolarına uygun olarak tasarlanabilmektedir.
Alcoholoco, moleküler kokteylleri ile bugüne kadar bildiğiniz bütün bar tekniklerinin çok ötesinde, sınırların tamamen kalktığı yeni bir anlayışı da beraberinde getiriyor.

 

BAR PERSONELİ TEMİNİ

Alcoholoco olarak, özel davetlere ve kurumsal organizasyonlara; otel, restoran ve bar gibi her türlü mekânda görev alabilecek bar personeli temin edebilmekteyiz.
Barmen, barmaid, garson, komi ya da sunumda görev yapabilecek hosteslerimiz ile mekanların ihtiyaçları doğrultusunda personel desteği sağlamaktayız.

 

BAR / BARDAK KİRALAMA

Alcoholoco olarak, özellikle ev davetlerinde ve dış mekânda gerçekleşen etkinliklerde öne çıkan bir eksikten yola çıkarak bardak kiralama servisini yarattık. Viski bardağından long drink bardağına, şarap ve şampanya bardağı çeşitlerinden shot bardağına kadar her türlü bardak profesyonel basketleriyle kiralanabilmektedir.

Farklı tasarımlardaki ve branding alabilen profesyonel barlarımızı da etkinlikler özelinde kiralayabilmekteyiz.

 

İÇECEK TEMİNİ
 

Tüm içecek ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar yakınız.

BAR CATERING

Bar alternatifli içecek catering servisi…

Özel tasarım barı, sunum aksesuarları, profesyonel barmen ve sunum hosteslerinden oluşan ekibiyle bir Alcoholoco klasiği…
Öncelikle; etkinliğin konsepti, davetli profili, mekân dekorasyonu ve davetli sayısı dikkate alınarak bar ekibimizi belirliyoruz. Ardından, uygun içecek menüsü oluşturuyoruz. Son olarak da beklenti ve istekler doğrultusunda tasarım barlarımızdan bir veya birkaçı, sunum aksesuarları ve ekip kostümleri belirliyoruz. Bar catering servisimizin içeriğini, tamamen davet sahibinin beğenileri doğrultusunda kişiye özel olarak oluşturuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

catering istanbul kokteyl
PHOTO-2020-01-18-14-55-45.jpg
PHOTO-2019-08-03-19-54-35 2.jpg
bottom of page