top of page

HAKKIMIZDA

2003 yılından itibaren sektörün yaratıcısı, lideri ve yeniliklerin öncüsü olan Alcoholoco, artık “Loco Entertainment Group” olarak büyümeye devam ediyor. İçecek catering alanındaki servislerini çeşitlendiren “Loco Entertainment Group” olarak, her türlü kurumsal etkinlikte alkollü ya da alkolsüz içecek servisinde kalitenin tek adresi olmakta iddialıyız.

Tecrübeli yönetim ve saha ekibimiz ile 10’dan fazla etkinlikte eş zamanlı olarak hizmet verebilirken hem yurt içi hem de yurtdışı etkinlikleri, düğün, davet, ürün tanıtımları, fuar, açılış, lansman, kongre bayii toplantıları, yıl sonu davetleri, gala geceleri festival ve personel geceleri gibi farklı tarzdaki organizasyonlar için alternatifler sunuyoruz. 

 

1.000m2 alanda özel tasarım mutfağımız, haftalık 1.5 ton kokteyl üretimi yapan imalat atölyemiz, tasarım departmanımız, workshop alanlarımız ve ofislerimizle hizmet vermekteyiz.

300 kişiye varan profesyonel ekibimiz ile, 20 kişilik bir davetten 20.000 kişilik etkinliklere kadar servis verebilecek alt yapıya ve aylık 150.000 bardak kapasite üretim kapasitesine sahibiz.

Loco Entertainment bünyesinde, Alcoholoco Bar Hizmetleri, Loco Academia, Loco Space, Refresh’in ve LOCO Artizanal Kokteyl Karışımı olmak üzere 5 farklı marka ile hizmet vermekteyiz.

alkollü içecek kokteyl
PHOTO-2019-12-08-00-14-46 2.jpg
bottom of page